Безпека життєдіяльності

Правила поведінки на залізничному транспорті

ПАМ’ЯТКА НА ЧАС ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОГО СТАНУ.

У період карантину до закладу не допускаються батьки або супроводжуючі особи.

Спілкування педагогічних працівників збатьками здійснюватиметься переважно дистанційно за допомогою будь-яких засобів зв'язку.

Вихід учнів за межі шкільної території з 8.00 год. і до кінця уроків заборонений.

Вхід учнів і персоналу до приміщень школи можливий лише по маршруту та у захисній масці або респіраторі (не менше двох масок на день).

У приміщенні школи і їдальні виконана розмітка на підлозі для дотримання здобувачами освіти і персоналу соціальної дистанції та організованого руху коридорами

На кожному вході до всіх приміщень школи встановлені засоби для обов’язкової обробки рук антисептиками;

проведення масових заходів (нарад, зборів тощо) в закритих приміщеннях заборонено

під час пересування приміщеннями закладу носіння масок є обов’язковим.

на уроках захисні маски або респіратори можна не використовувати.

перед заняттями педагоги опитуватимуть учнів щодо їхнього самопочуття. Тих, у кого буде виявлено симптоми гострих респіраторних захворювань, оперативно направлятимуть до медсестри школи для огляду.

у школі підготовлені санітарні кімнати для миття рук: рідке мило, паперові рушники або електросушарки та окремі контейнери для збору використаних масок і рукавичок;

провітрювання приміщень повинно проводитись не менше 10 хвилин на перервах після кожного уроку;

персоналу проводитимуть обов’язкову термометрію і не допускатимуть до закладу з температурою понад 37,2 С

очищення і дезінфекція поверхонь, дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил тощо, буде проводитись після проведення занять у кінці робочого дня.

після 2-го уроку учні 5-7 класів харчуються буфетною продукцією; після 3-го уроку харчуються буфетною продукцією учні 8-11 класів; після 4-го уроку - харчуються учні пільгових категорій та учні, які харчуються за батьківські кошти гарячими обідами).

Категорично заборонено харчування учнів та персоналу за межами шкільної їдальні;

(постанова № 42 від 30.07.2020 р. заступника Міністра охорони здоров’я України – Головного державного санітарного лікаря), накази директора Каховської СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов №40 від 20.08.2020 року та №53 від 26.08.2020 р.)