ЮНІ РЕЖИСЕРИ

Наші школярі, любители творчості, спорту, знавці історії нашого краю, бажають поділитися своїм надбанням у відеороликах. Тому запрошують до перегляду!

Вітаємо переможців обласного заочного творчого конкурсу відеороликів «Подорожуємо, пізнаємо, відкриваємо»!В номінації «З любов'ю до рідного краю» ІІ місце зайняли здобувачі освіти 10 класу Каховської СЗОШ І-ІІІ ст. №2. Відеоробота «Історія Каховської СЗОШ І-ІІІ ст.№2 - історія моєї держави» Автори проекту: Алба Анастасія, Романова Владислава, Кавун Анастасія, Дирдіна Марина, Грушко Тетяна, Пізік Софія. Керівники - Дилова О.О., Дарвіна О.О.Натхнення та радості пізнання в майбутньому!

Щорічно козацькими стежками мандрують козачата СЗОШ№2 - учасники історико - краєзнавчого гуртка «Мій рідний край» разом зі своїм невгамовним та закоханим у свою справу керівником Зубковою Т.П., Незабутніми враженнями про цікавий похід ,який відбувся 19.09.2020 року, діляться з вами юні козачата у відеоролику «Козацькими стежками». Дивіться! Подорожуйте! Гордіться! Вивчайте історію рідного краю! Примножуйте добрі справи! Щиро любіть свою землю!

Козачата СЗОШ №2- патріоти м .Каховки,тому з творчим натхненням підійшли до створення відеороликів та відеофільмів про рідне місто.

Протягом Тижня на перервах, на виховних годинах учні школи мали змогу переглянути їх та насолодитися красою та історичністю легендарної Каховки. Відеофільм Градовської Вікторії привернув особливу увагу учнівського колективу, тому що створений був креативною групою дівчат та з великою любов'ю .

Історична довідка про наше місто. Автор: Вікторія Градовська з друзями.  8-й клас

"ПРоСПОРТ"

Спорт у 5-му "Б"!

Про спорт у нашому 7-му "А". Не без гумору))