День вчителя 2020

04.10.2020

День вчителя в нашій школі в цьому році пройшов не зовсім в звичному форматі.Сovid-19 вніс свої зміни,але він не зміг зіпсувати святковий настрій вчителів та учнів!
Приємних сюрпризів та незвичних поздоровлень було ціле розмаїття. Музичні перерви, оригінальне відеопоздоровлення, неймовірно красиве оформлення вестибюлю школи, учительської та класів, веселе розгадування жартівливого кросворду, робота вітальної пошти, а також щирі посмішки, добрі компліменти, море осінніх квітів - все це створило справжнє свято любові та поваги до вчителів СЗОШ №2 .
Команда лідерів на чолі з президеном школи Романовою Владою та її замісником Градовською Вікторією довела, що вони вміють працювати злагоджено, згуртовано та творчо. Кожна справа -творчо! А інакше - навіщо!

Проведення ДНЯ вчителя тому доказ!