"Уроки добра" в Каховській школі №2

09.10.2020

Людяність визначається не тільки тим, як ми відносимося до інших людей, а й за тим, як ми поводимося з тваринами

Хто вони - ці пухнастики, інколи з колючками, хтось вміє літати, а хтось вправно стрибає, граційно плаває, стрімко повзає? З хвостом чи з крилами, велетенські й маленькі... Це наші ДРУЗІ! Хотілося б відзначати День захисту тварин не лише у жовтні, а щодня, щогодини, щохвилини, бо тільки поряд з ними відчуваєш себе справжнім, щирим. Вони ніколи тебе не зрадять. Вони - живуть разом з тобою на цій планеті. Діти й вчителі Каховської школи №2 бажають всім любові в серці, тепла в душі, приємних сюрпризів й багато-багато справжніх друзів (й пухнастих також:))!