Змінюємо формат виховних годин!

18.10.2020

Доля козацтва в надійних дитячих руках

Ушанувати традиційне свято Дня захисника України класні керівники 9-х класів Трапезникова О.В. та Дирдіна Н.І. вирішили креатино.Вони відмовилися від традиційного перегладу презентацій та відеофільмів, від виступів учнів з інформацією про це свято і запропонуали учням виховну годину на повітрі...

І не помилилися... Звичай проводити вільний час у форматі змагань зародився у середовищі українського козацтва з давніх-давен, коли воїни після тяжких походів розважалися, визначаючи з поміж товариства найбільш сильних, вправних та розумних чоловіків. Так само і дев ятикласники змагалися між собою в силі, кмітливості, спритності, інтелекті,творчих навичках тощо. Юні козаки змагалися в перетягуванні канату (9-А-1: 9-Б-0);спритні козачки вправно стрибали через скакалку (9-А-0: 9-Б-1); інтелектуальні та творчі конкурси продемонстрували гарні знання з історії українського козацтва (9-А-1:9-Б-1); з зав'язаними очима юні козачки проявляли неабияку спритність, одягаючи український одяг на своїх однокласників.

Цікаво і радісно було спостерігати за козачатами 9-х класів, які стали учасниками веселих та інтелектуальних конкурсів. Вони надшвидко перевтілювалися з школярів у козаків та козачок, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва в надійних дитячих руках. Неймовірно дружньо і надзвичайно весело пройшла нетрадиційна виховна година, тому що класні керівники О.В.Трапезникова та Н.І Дирдіна розуміють, що такі виховні заходи найкраще знайомлять учнів з українською культурою і традиціями, прищеплюють любов та повагу до історичного минулого нашої країни, виховують почуття гідності справжнього громадянина України.